køb vores vine hos din lokale forhandler

Hos disse udvalgte og kompetente vinhandlerer og restaurationer finder du vores vine

vinhandlere

Postnr. By Forhandler Adresse Telefon Email Hjemmeside
1651 København V Malbeck Istedgade 61 33 31 19 70 info@malbeck.dk vinhandel.malbeck.dk
3000 Helsingør Backe Vin Bjergade 1C 26 24 99 39 info@backevin.dk backevin.dk
6000 Kolding Kolding Vinhandel Låsbybanke 12 75 53 58 28 info@koldingvinhandel.dk koldingvinhandel.dk
6000 Kolding Harresøe Helligkorsgade 15 21 66 33 39 info@harresoe.com harresoe.com
6200 Aabenraa Vin & Gastro Storetorv 9 74 62 25 15 info@vinoggastro.dk vinoggastro.dk
6650 Brørup Vin For Dig Torvegade 1 71 99 28 23 mail@vinfordig.dk vinfordig.dk
6700 Esbjerg Viniskabet Frodesgade 46 22 95 04 57 info@viniskabet.dk viniskabet.dk
6720 Fanø Vinlageret Fanø Hovedgaden 37, Nordby
7323 Give Give Vinhandel Østergade 7 75 73 28 00 info@givevinhandel.dk givevinhandel.dk
8249 Risskov Chas. E. Vinhandel Ellebjergvej 2 31 25 82 02 chas.e.vinhandel@mail.dk chas-e.dk

restauranter og barer

Postnr. By Forhandler Adresse Telefon Email Hjemmeside
1302 København Dahl & Dahl Dronningens Tværgade 6 28 96 40 06 info@dahl-dahl.dk dahl-dahl.dk
1577 København Library Bar Bernstorffsgade 4 librarybar.dk
1668 København V Pegasus Mysundegade 28 33 31 80 50 info@pegasus-cph.dk pegasus-cph.dk
2300 København S Eat Event Digevej 114 27 28 58 14 info@eatevent.dk eatevent.dk
2400 København NV Café Bjerget Bispebjerg Torv 8 35 83 35 12 cafebjerget@hotmail.com cafebjerget.dk
2400 København NV Cafe Parken Nøkkerosevej 23 39 31 42 71 cafeparken.kfum@gmail.com
2920 Charlottenlund Halgodt Skodshoved Havn 14
3770 Allinge Dahl&Dahl Pizzabar Havnegade 15 +28 89 85 89 info@dahl-dahl.dk dahl-dahl.dk
4220 Korsør Madam Bagger Havnegade 17B 58 37 01 41 restaurant@madambagger.dk madambagger.dk
6000 Kolding Den Blå Cafe Slotsgade 4 75 50 65 12 denblaacafe@gmail.com denblaacafe.dk
6000 Kolding Kolding Hotel Apartments Kedelsmedgangen 12 75 54 18 00 stay@koldinghotelapartments.dk http://koldinghotelapartments.dk
6000 Kolding Tobbers Munkegade 2 20 70 81 74 tobberskolding.dk
6000 Kolding Hyggefabrikken Adelgade 7 42 92 04 74 hyggefabrikken.com
6000 Kolding Nord Gourmet Kokbjerg 14 23 97 79 00 nordgourmet.com
6000 Kolding Volkerts Fylke Dalbygade 40D 73 70 25 22 info@volkerts.dk volkerts.dk
6000 Kolding Bror Ditlev Dalbygade 40G 73 70 25 22 info@brorditlev.dk brorditlev.dk
6760 Ribe Den Gamle Avlsgård Farupvej 10G 75 41 18 06 info@dengamleavlsgaard.dk dengamleavlsgaard
7400 Herning Hyggefabrikken Bredgade hyggefabrikken.com