køb vores vine hos din lokale forhandler

Hos disse udvalgte og kompetente vinhandlerer og restaurationer finder du vores vine

vinhandlere

Postnr. By Forhandler Adresse Telefon Email Hjemmeside
3000 Helsingør Backe Vin Bjergegade 1C 26 24 99 39 info@backevin.dk backevin.dk
6000 Kolding Kolding Vinhandel Låsbybanke 12 75 53 58 28 info@koldingvinhandel.dk koldingvinhandel.dk
6000 Kolding Harresø Helligkorsgade 15 21 66 33 39 info@harresoe.com harresoe.com
6200 Aabenraa Vin & Gastro Storetorv 9 74 62 25 15 info@vinoggastro.dk vinoggastro.dk
6650 Brørup Vin For Dig Torvegade 1 71 99 28 23 mail@vinfordig.dk vinfordig.dk
6700 Esbjerg Viniskabet Frodesgade 46 22 95 04 57 info@viniskabet.dk viniskabet.dk
6720 Fanø Vinlageret Fanø Hovedgaden 37, Nordby
7323 Give Give Vinhandel Østergade 7 75 73 28 00 info@givevinhandel.dk givevinhandel.dk
8249 Risskov Chas. E. Vinhandel Ellebjergvej 2 31 25 82 02 chas.e.vinhandel@mail.dk chas-e.dk

restauranter og barer

Postnr. By Forhandler Adresse Telefon Email Hjemmeside
1302 København Dahl & Dahl Dronningens Tværgade 6 28 96 40 06 info@dahl-dahl.dk dahl-dahl.dk
1577 København Library Bar Bernstorffsgade 4 librarybar.dk
2100 København Ø Restaurant Mastek Dampfærgevej 8 21 95 95 03 info@restaurant-mastek.dk restaurant-mastek.dk
2300 København S Eat Event Digevej 114 27 28 58 14 info@eatevent.dk eatevent.dk
2400 København NV Café Bjerget Bispebjerg Torv 8 35 83 35 12 cafebjerget@hotmail.com cafebjerget.dk
2400 København NV Cafe Parken Nøkkerosevej 23 39 31 42 71 cafeparken.kfum@gmail.com
2920 Charlottenlund Halgodt Skodshoved Havn 14
6000 Kolding Den Blå Cafe Slotsgade 4 75 50 65 12 denblaacafe@gmail.com denblaacafe.dk
6000 Kolding Kolding Hotel Apartments Kedelsmedgangen 12 75 54 18 00 stay@koldinghotelapartments.dk http://koldinghotelapartments.dk
6000 Kolding Tobbers Munkegade 2 20 70 81 74 tobberskolding.dk
6000 Kolding Hyggefabrikken Adelgade 7 42 92 04 74 hyggefabrikken.com
6000 Kolding Nord Gourmet Kokbjerg 14 23 97 79 00 nordgourmet.com
6000 Kolding Volkerts Fylke Dalbygade 40D 73 70 25 22 info@volkerts.dk volkerts.dk
6000 Kolding Bror Ditlev Dalbygade 40G 73 70 25 22 info@brorditlev.dk brorditlev.dk
6000 Kolding Restaurant Birkemose Nr. Stenderupvej 12 23 48 40 99 peder@restaurantbirkemose.dk restaurantbirkemose.dk
6000 Kolding Rafaels Slotsgade 17 88 82 32 32 peder@restaurantbirkemose.dk rafaelsrestaurant.dk
6760 Ribe Den Gamle Avlsgård Farupvej 10G 75 41 18 06 info@dengamleavlsgaard.dk dengamleavlsgaard
7400 Herning Hyggefabrikken Bredgade hyggefabrikken.com
8000 Århus C Cafe Hack Teatergade 1 86 12 44 64 info@cafehack.dk cafehack.dk