køb vores vine hos din lokale forhandler

Hos disse udvalgte og kompetente vinhandlerer og restaurationer finder du vores vine

vinhandlere

Postnr. By Forhandler Adresse Telefon Email Hjemmeside
1651 København V Malbeck Istedgade 61 33 31 19 70 info@malbeck.dk http://vinhandel.malbeck.dk
3000 Helsingør Backe Vin Bjergade 1C 26 24 99 39 info@backevin.dk backevin.dk
6000 Kolding Kolding Vinhandel Låsbybanke 12 75 53 58 28 info@koldingvinhandel.dk koldingvinhandel.dk
6000 Kolding Harresøe Helligkorsgade 15 21 66 33 39 info@harresoe.com harresoe.com
6200 Aabenraa Vin & Gastro Storetorv 9 74 62 25 15 info@vinoggastro.dk vinoggastro.dk
6650 Brørup Vin For Dig Torvegade 1 71 99 28 23 mail@vinfordig.dk vinfordig.dk
6700 Esbjerg Mundskænken Exnersgade 18.1.68 75 75 30 30 gin@spiritusshop.dk spiritusshop.dk
6720 Fanø Vinlageret Fanø Hovedgaden 37, Nordby
7323 Give Give Vinhandel Østergade 7 75 73 28 00 info@givevinhandel.dk givevinhandel.dk
8249 Risskov Chas. E. Vinhandel Ellebjergvej 2 31 25 82 02 chas.e.vinhandel@mail.dk chas-e.dk

restauranter og barer

Postnr. By Forhandler Adresse Telefon Email Hjemmeside
1302 København Dahl & Dahl Dronningens Tværgade 6 28 96 40 06 info@dahl-dahl.dk dahl-dahl.dk
1668 København V Pegasus Mysundegade 28 33 31 80 50 info@pegasus-cph.dk pegasus-cph.dk
2300 København S Eat Event Digevej 114 27 28 58 14 info@eatevent.dk eatevent.dk
2400 København NV Café Bjerget Bispebjerg Torv 8 35 83 35 12 cafebjerget@hotmail.com cafebjerget.dk
2400 København NV Cafe Parken Nøkkerosevej 23 39 31 42 71 cafeparken.kfum@gmail.com Facebook
3770 Allinge Dahl&Dahl Pizzabar Havnegade 15 +28 89 85 89 info@dahl-dahl.dk dahl-dahl.dk
4220 Korsør Madam Bagger Havnegade 17B 58 37 01 41 restaurant@madambagger.dk madambagger.dk
6000 Kolding Den Blå Cafe Slotsgade 4 75 50 65 12 denblaacafe@gmail.com denblaacafe.dk
6000 Kolding Kolding Hotel Apartments Kedelsmedgangen 12 75 54 18 00 stay@koldinghotelapartments.dk http://koldinghotelapartments.dk
6000 Kolding Tobbers Munkegade 2 20 70 81 74 tobberskolding.dk
6000 Kolding Smækkerlækker Låsbygade 27 21 14 90 50 smaekkerlaekker.dk
6000 Kolding Nord Gourmet Kokbjerg 14 23 97 79 00 nordgourmet.com
6091 Bjert Sdr. Bjert Kro Gl. Bjert 16 76 31 11 30 info@bsdrbjertkro.dk sdrbjertkro.dk
6760 Ribe Den Gamle Avlsgård Farupvej 10G 75 41 18 06 info@dengamleavlsgaard.dk dengamleavlsgaard
7100 Vejle Restaurant Fællessletsgård Ibækvej 46 25 77 77 22 kontakt@faellessletgaard.dk faellessletgaard.dk